Italianistyka

Italianistyka

Czy kochasz włoską kulturę, historię i sztukę? Chcesz nauczyć się języka, który jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych na świecie? Studia na kierunku Italianistyka są dla Ciebie! Odkryj bogactwo włoskiego dziedzictwa kulturowego i zdobądź umiejętności językowe, które otworzą drzwi do kariery w różnych dziedzinach.

Żywienie człowieka i nauki konsumenckie

Żywienie człowieka i nauki konsumenckie

Jeśli interesujesz się zdrowym odżywianiem, ciekawią Cię procesy zachodzące w organizmie po spożyciu posiłków oraz chcesz dowiedzieć się, jakie czynniki wpływają na decyzje zakupowe konsumentów, to kierunek Żywienie człowieka i nauki konsumenckie jest dla Ciebie idealnym wyborem. Studia te dostarczą Ci nie tylko wiedzy, ale i umiejętności, które pozwolą Ci pomóc innym w osiągnięciu zdrowia i dobrego samopoczucia.

Edukacja środowiskowa

Edukacja środowiskowa

Jeśli interesuje Cię ochrona środowiska i chcesz pomagać w kształtowaniu proekologicznego stylu życia, to kierunek Edukacja środowiskowa jest dla Ciebie idealny! Nauczysz się, jak planować i prowadzić działania edukacyjne z zakresu ekologii, jakie narzędzia wykorzystać do przekazywania wiedzy o ochronie środowiska i jak rozwijać świadomość ekologiczną.

Genetyka sądowa

Genetyka sądowa

Chcesz pomagać w walce z przestępczością i wspierać wymiar sprawiedliwości? Interesujesz się naukami przyrodniczymi i medycyną sądową? Kierunek Genetyka sądowa to idealna propozycja dla Ciebie! Nauczysz się analizować materiał genetyczny, identyfikować osoby i zwierzęta oraz pomagać w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.