Corporate business team and manager in a meeting

Zarządzanie inżynierskie

Zarządzanie inżynierskie łączy w sobie wiedzę inżynierską i menedżerską z umiejętnością rozwiązywania problemów praktycznych. Program studiów zawiera nie tylko przedmioty ogólne, ale i techniczne. To doskonałe połączenie dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wykształcenie techniczne, ale w przyszłości nie chcieliby pracować na stanowiskach specjalistycznych, a kierowniczych. Dlatego jeśli chcesz skończyć kierunek z perspektywami na zatrudnienie, być może zarządzanie inżynierskie jest właśnie dla Ciebie! Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury!

W trakcie studiów:

Student będzie pracował w nowoczesnych laboratoriach komputerowych, tworzył projekty oraz uczył się metod współpracy. Szczególny nacisk kładzie się na opanowanie specjalistycznych narzędzi informatycznych oraz umiejętności wykorzystania dostępnych technologii.

Gdzie studiować zarządzanie inżynierskie?

Zobacz wszystkie uczelnie, które prowadzą kierunek zarządzanie inżynierskie?

Po studiach:

Absolwenci Zarządzania inżynierskiego są przede wszystkim menedżerami. Mogą poszczycić się bardzo dobrą znajomością języków obcych, łatwością rozwiązywania problemów, posiadają wiedzę o aktualnych realiach gospodarczych i potrafią ją wykorzystać w zarządzaniu firmą.

Podobne wpisy