Aerial view of the airport

Naziemne zarządzanie lotnictwem Aviation Management

Unikatowy, elitarny kierunek studiów Naziemne zarządzanie lotnictwem Aviation Management to szansa na pozyskanie umiejętności praktycznych związanych z szeroko pojętym lotnictwie, w powiązaniu z teoretyczną wiedzą ekonomiczną. Kto poradzi sobie na tych studiach? Przede wszystkim ci, którzy myślą analitycznie i nie mają programu z przedmiotami ścisłymi, szczególnie z matematyką i fizyką. Ważna jest również znajomość języka angielskiego, który jest „oficjalnym” językiem lotnictwa i nawigacji. Stalowe nerwy i odporność na stres również mile widziane!

W trakcie studiów:

Kierunek ten jest w pełni anglojęzyczny. Wybrane zagadnienia to m.in. Aviation Management and Policy, Aviation Law and Organization, Airline Network Management, Airport Management, Airline Sales and Yield Management, Ground Service, Air Navigation and Aircraft Operation, Cargo Management, Aviation Marketing

Gdzie studiować kierunek naziemne zarządzanie lotnictwem Aviation Management?

Zobacz wszystkie uczelnie, które prowadzą kierunek naziemne zarządzanie lotnictwem Aviation Management?

Po studiach:

Dynamicznie rozwijający się rynek lotniczy, jak również niedobór wyszkolonych kadr w tej branży dają gwarancje, że absolwent będzie mógł znaleźć ciekawą pracę w przedstawicielstwach linii lotniczych lub jako osoba zajmująca się zarządzaniem w portach lotniczych, biurach turystycznych czy przedsiębiorstwach zajmujących się logistyką transportu lotniczego na całym świecie. 

Podobne wpisy