25. edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej

25. edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej

targi pw logoJuż w połowie marca na Politechnice Warszawskiej po raz odbędzie się kolejna edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej. 13 i 14 marca w Gmachu Głównym uczelni na studentów będzie czekało niemal 100 pracodawców, którzy udzielą szczegółowych informacji dotyczących programów stażowych, praktyk, a także procesu rekrutacji dla pracowników. Jeśli jesteś inżynierem, nie może Cię tam zabraknąć!

Targi AKADEMIA 2018

Targi AKADEMIA 2018

logougW dniach 19 i 20 marca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się 20. edycja Targów AKADEMIA. To najstarsza tego typu impreza targowa na Pomorzu, kierowana przede wszystkim do uczniów szkół średnich, a w szczególności maturzystów, którzy już niedługo będą wybierać swój kierunek studiów. Targi AKADEMIA każdego roku towarzyszą rocznicy powstania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Dniom Otwartym Uczelni, w trakcie których . Na odwiedzających czeka kilkudziesięciu wystawców z całej Polski, wystawy, pokazy, warsztaty oraz spotkania z ekspertami.

Festiwal Edukacji 2018 we Wrocławiu

Festiwal Edukacji 2018 we Wrocławiu

targi final blik 0W dniach 25-26 marca na wrocławskim stadionie odbędzie się Festiwal Edukacji 2018. Na odwiedzających będzie czekało kilkudziesięciu wystawców, a także liczne warsztaty, szkolenia oraz panele dyskusyjne. Wydarzenie zostało objęte patronem honorowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Wojewody Dolnośląskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Kuratorium Oświaty we Wrocławiu oraz Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu.

Więcej studentów z Chin na polskich uczelniach

Więcej studentów z Chin na polskich uczelniach

Więcej studentów z Chin na polskich uczelniachNa polskich uczelniach studiuje obecnie 917 Chińczyków. Porozumienie podpisane przez Fundację Edukacji Polsko-Chińskiej i Departament Edukacji Rządu Prowincji Shaanxi ma spowodować dalsze zwiększanie to jeden z rezultatów wizyty wiceministra nauki Aleksandra Bobko w Chinach. Dzięki temu liczba studentów z Chin studiujących na polskich uczelniach ma w najbliższych latach ulec wyraźnemu wzrostowi.