tv laboratoria

Ruszył nowy projekt TV Laboratoria!

 

Misją TV Laboratoria jest nie tylko docieranie z kamerą do intrygujących ludzi i miejsc, ale również zachęcenie Internautów do aktywnej dyskusji w postaci prezentowania swoich nagrań i ich komentowania. Swoją medialną twórczość można prezentować w następujących kategoriach: badania i eksperymenty, ciekawostki, wydarzenia, ludzie i blogi, inwestycje w nauce, zjawiska, z życia uczelni, z życia firmy, rozrywka.
 

Projekt ma na celu zmobilizowanie młodych ludzi, zwłaszcza tych pozytywnie nakręconych na naukę, do dzielenia się swoimi doświadczeniami, obserwacjami i osiągnięciami.

Partnerem i współtwórcą jest Laboratoryjny Serwis Informacyjny Laboratoria.net. Dzięki ścisłej współpracy skutecznie docieramy do środowiska akademickiego (uczelnie, instytucje naukowe i badawcze) i biznesowego (laboratoria, firmy). Laboratoryjny Serwis Informacyjny Laboratoria.net powstał w 2003 roku i jest pierwszym medium promującym branżę laboratoryjną. Jest to platforma łącząca naukę i biznes, będąca źródłem najświeższych i rzetelnych informacji z branży Life Science. Skierowany jest do osób zawodowo związanych z branżą laboratoryjną, jak i wszystkich poszukujących informacji w tym zakresie. Misją Serwisu jest również popularyzacja nauki wśród ludzi młodych, wkraczających w świat badań i wiedzy branżowej. Interaktywna struktura serwisu ułatwia swobodną wymianę myśli i komentarzy, dając samemu Użytkownikowi możliwość tworzenia przestrzeni Laboratoria.net. Treść serwisu przygotowywana jest w ścisłej współpracy ze specjalistami z branży laboratoryjnej – ekspertami naukowymi i badaczami oraz producentami, dystrybutorami zajmującymi się na co dzień zagadnieniami dotyczącymi techniki laboratoryjnej.

Nie wahaj się i już dziś dołącz do społeczności TV Laboratoria!

Podobne wpisy