phoca thumb m sgh logo

Rozbudowa kampusu SGH – nowe spojrzenie na przestrzeń uniwersytecką

Naukowc z polskich i zagranicznych uczelni odpowiedzą na pytania o synergię kampusów z miastem oraz jak wykorzystać atrakcyjną przestrzeń miejską. Zastanowią się jak rewitalizować stare kampusy równolegle z rozwiającym się miastem oraz jak uczynić kampus uniwersytecki bardziej przyjaznym studentom, pracownikom oraz mieszkańcom.

W pierwszej części doświadczeniami z dziedziny urbanistyki i architektury podzielą się m.in. prof. Marek Budzyński z Politechniki Warszawskiej oraz prof. Tomasz Taczewski z Politechniki Śląskiej. Druga część poświęcona będzie na analizę wniosków dla roywoju kampusu SGH. W dyskusji wezmą udział m.in. Martine Liotard, Urban Planning Institute of the Paris Region i prof. John Worthington z londyńskiej Akademii Urbanistyki.

Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, ale należy się wcześniej zarejestrować. Spotkanie będzie miało miejsce w głównym budynku SGH, przy al. Niepodległości 162 i potrwa od godziny 10.30 do 17.00. Konferencja odbywać się będzie w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym.

Podobne wpisy