phoca_thumb_s_swpslogo

Dzień otwarty na SWPS

Na kandydatów będą także czekać studenci, którzy opowiedzą o studiach w SWPS, wykładowcach, zajęciach i życiu studenckim. „Dzień Otwarty” rozpocznie się o godz. 11.00 – informuje Natalia Osica z Działu Marketingu SWPS.
Specjalnie zorganizowane warsztaty psychologiczne pt. „Sekrety autoprezentacji w necie i w realu”, poprowadzi Małgorzata Ohme – psycholog i psychoterapeuta, absolwentka psychologii społecznej tej uczelni oraz czteroletnich podyplomowych szkoleń terapeutycznych atestowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. 
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej powstała w 1996 r. Obecnie na trzech wydziałach w Warszawie (Psychologii, Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz Filologii) oraz dwóch zamiejscowych (w Sopocie i we Wrocławiu) kształci ponad 11 tys. studentów. W ofercie dydaktycznej uczelni znajduje się 13 kierunków studiów.
SWPS jest pierwszym i jedynym ośrodkiem studiów psychologicznych w Polsce, który otrzymał najwyższą ocenę jakości kształcenia Państwowej Komisji Akredytacyjnej. Sześciokrotnie została sklasyfikowana na 1. miejscu w rankingu tygodnika „Wprost”, zdobywając „Złoty Indeks” w kategorii niepublicznych szkół niebiznesowych.
Wykładowcami szkoły są m.in. profesorowie: Jerzy Bralczyk, Janusz Danecki, Andrzej Eliasz, Wiesław Godzic, Edward Nęcka, Zbigniew Pietrasiński, Grzegorz Sędek, Jan Strelau, Roch Sulima i Bogdan Wojciszke.
źródło: PAP – Nauka w Polsce

Podobne wpisy