phoca_thumb_s_bit_fest

BEST Information Technology Festival

  
Firmy przodujące w branży IT będą wprowadzały wszystkich zainteresowanych w arkana najnowszych technologii informatycznych. Podczas Festiwalu przyszli inżynierowie będą mogli również zapoznać się z działalnością firm, umożliwia to częściowo wystawienniczy charakter wydarzenia. Będzie to bardzo ciekawa możliwość nawiązania kontaktu z najlepszymi pracodawcami z branży. Będzie można wziąć udział w konkursach związanych z grafiką komputerową oraz tworzeniem programów komputerowych.
 
W dziedzinie grafiki Organizator przygotował rywalizację w obróbce zdjęć, grafice trójwymiarowej, projektowaniu strony internetowej oraz tworzeniu grafiki na zadany temat techniką dowolną. Dla programistów przewidziane zostały zmagania grupowe i indywidualne, wymagające znajomości języka programowania C++, wyobraźni oraz kreatywności. Przygotowane są ciekawe zadania konkursowe, które pozostaną tajemnicą, aż do samej imprezy.
 
Po zachodzie słońca, wszyscy spotkają się na wirtualnej arenie, gdzie rozegrane zostaną emocjonujące pojedynki w popularnych grach sieciowych. Uczestnictwo  to szansa do wzbogacenia swojej wiedzy, rywalizacji oraz poznania osób o podobnych zainteresowaniach. Być może uda się również przenieść znajomości zawarte w wirtualnej rzeczywistości do świata realnego.
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://www.best.gliwice.pl/bit/ oraz zajęcia sobie miejsca na tym wyjątkowym wydarzeniu. Nagrody w konkursie fundują m.in. firma Hybris, AB-Micro, Dagma, Topware oraz Microsoft.

Podobne wpisy