phoca_thumb_s_wsei_budynki

WSEI otwiera Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny

Wyższa Szkoła Ekonomiczno – Informatyczna uruchamia od października 2009 roku Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Mińsku Mazowieckim, w którym będzie prowadzić studia pierwszego stopnia (licencjackie) na kierunku Ekonomia w trybie stacjonarnym (dziennym) i niestacjonarnym (zaocznym). Studia będą prowadzone na 9 specjalnościach, tj.: Finanse przedsiębiorstwa, Bankowość komercyjna, Zastosowania informatyki w biznesie, Handel międzynarodowy, Ekonomika integracji europejskiej, Rynki finansowe, Ekonomika procesu budownictwa, Samorząd terytorialny oraz Socjologia ekonomiczna. 
„Mińsk Mazowiecki to jedno z najprężniej rozwijających się miast województwa mazowieckiego. Jest tu wielu bardzo zdolnych, ambitnych, młodych ludzi. Z myślą o nich uruchomiliśmy oddział zamiejscowy naszej Uczelni. Chcemy dać im możliwość rozwoju i edukacji pod okiem profesjonalnej, doświadczonej kadry naukowej z naszej Uczelni” – powiedział Paweł Bożyk, rektor Wyższej Szkoły Ekonomiczno – Informatycznej w Warszawie.
Zajęcia będą odbywać się w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Mińsku Mazowieckim (ul. Budowlana 4). Rekrutacja trwa od 18 maja. Więcej informacji na www.wsei.pl.

Podobne wpisy