Herb Bydgoszczy

Targi Edukacji START 2014 w Bydgoszczy

Podczas tegorocznych targów zaprezentują się uczelnie wyższe o rożnym profilu kształcenia, wśród nich będą zarówno uniwersytety, jak i politechniki, a także publiczne i niepubliczne szkoły wyższe oraz Szkoły Policealne. Bydgoskie Szkoły Średnie przygotowały natomiast specjalną ofertę edukacyjną dla gimnazjalistów.

Targi Edukacji „START 2014″ dają ogromne możliwości uczącej się młodzieży oraz uczniom klas maturalnych w zdobyciu wiarygodnej i wszechstronnej informacji o możliwościach dalszego kształcenia co pozwali na podjęcie decyzji o wyborze kierunków studiów lub innej formy kształcenia zgodnej z predyspozycjami i zainteresowaniami. Również na targach nie powinno zabraknąć studentów, a także pracowników chcących podnosić swoje kwalifikacje.

W czasie targów uczniów przyciągną nie tylko profesjonalnie przygotowane stoiska, ale również program poza edukacyjny uczelni.

Jednakże dla przyszłych studentów zainteresowanych konkretnym kierunkiem studiów najcenniejsze będą rozmowy z przedstawicielami uczelni, często są to studenci, którzy będą najlepszym źródłem informacji o uczelni, na której studiują.

W dobie nieustannej edukacji, kiedy dokształcać się powinni nawet pracownicy z wieloletnim stażem, targi mogą być okazją do zorientowania się, jak stać się bardziej konkurencyjnym na rynku pracy.

Na Targi Edukacji „START 2014″ serdecznie zapraszamy pedagogów, maturzystów, uczniów szkół średnich oraz gimnazjalistów.

Targi czynne będą w godz. 9:00-14:00. Wstęp jest całkowicie bezpłatny!

targi edukacyjne start 2014

Patronat medialny nad targami objął Express Bydgoski jak również portale internetowe m.in. www.kierunkistudiow.pl, www.Studia.net, www.Kierunki.net. www.Uczelnie.net, www.Edukacja.net.

Podobne wpisy