logo targi 150x150

Targi „Edukacja” w Katowicach

Najważniejszym celem wydarzenia jest możliwość zaprezentowania młodzieży, która już niedługo wybiera się na studia, oferty edukacyjnej szkół wyższych z całej Polski. To już XIX odsłona Ogólnopolskich Targów „Edukacja 2017” odbywać się będzie tradycyjnie w Hali Widowiskowo-Sportowej SPODEK w Katowicach.

Imprezami towarzyszącymi w tej edycji będą:

  • IX Salon Funduszy Europejskich – wydarzenie skierowane do wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z członkostwa Polski w EU. W ramach Salonu można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, podczas których młodzież dowie się, czym jest program Erasmus+, i jak skorzystać z oferowanych przez niego możliwości, pozna zalety wypływające z odbycia stażu lub praktyki w jednej z unijnych instytucji oraz nauczy się konstruowania własnego europejskiego CV,
  • V Salon Edukacyjny – to niepowtarzalna okazja na wzięcie udziału w bezpłatnych lekcjach i spotkaniach między innymi z zakresu: matury z matematyki, rozpoczęcia studiów w Anglii, udzielania się w wolontariatach, poszukiwania zatrudnienia na dzisiejszym rynku pracy.

targi katowice 2017Rangę wydarzenia XIX Ogólnopolskich Targów „Edukacja 2017” podnoszą honorowe patronaty takich notabli jak: Minister Edukacji Narodowej, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marszałek Województwa Śląskiego, Wojewoda Śląski oraz Prezydent Miasta Katowice.
targi katowice 2017 2

Więcej informacji o Targach oraz pełny program wydarzenia znajduje się tutaj.

Aby wziąć udział w warsztatach należy się zarejestrować. Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego.

Podobne wpisy