Praca na WSB: Menedżer ds. Marketingu

Dział marketingu buduje i wdraża strategię marketingową dla uczelni na 8 rynkach. Planuje i realizuje kampanie reklamowe w kanałach online i offline, wdraża innowacyjne narzędzia, takie jak automatyzacja marketingu, podąża za trendami i wyznacza ambitne cele. Dba przy tym o dobrą atmosferę pracy i wzajemne inspirowanie się do rozwoju. Poszukując kreatywnych rozwiązań zawsze pamięta o celu!

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii marketingowej oraz wyznaczanie nowych kierunków rozwoju
  • realizacja planów marketingowych zgodnie z przyjętymi założeniami
  • osiąganie wyznaczonych celów (realizacja wskaźników KPI)
  • tworzenie i zarządzanie budżetem marketingowym (offline i online)
  • odpowiedzialność za realizacją kampanii reklamowych i tworzenie treści materiałów promocyjnych – strony internetowe oraz materiały drukowane
  • analizowanie trendów rozwoju komunikacji oraz przygotowywanie rekomendacji działań
  • analizowanie konkurencji w celu identyfikacji i wykorzystywania szans rynkowych oraz wyróżników marki
  • bieżąca analiza danych o kliencie oraz efektywności realizowanych działań na podstawie dostępnych narzędzi (Power BI, Google Analytics)
  • nadzorowanie współpracy z firmami zewnętrznymi
  • zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum trzyletnie doświadczenie w obszarze marketingu
  • praktyczna znajomość technik, działań i narzędzi marketingowych (offline i online), umiejętność budowania strategii marketingowych i kampanii promocyjnych
  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem
  • nastawienie na realizację celów
  • umiejętności koordynowania kilku projektów jednocześnie oraz samodzielność w działaniu
  • umiejętności sprawnego organizowania pracy własnej i zespołu
  • otwartość na zmiany oraz chęć rozwoju

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo – gwarantujemy zatrudnienie do sierpnia 2019 roku
  • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa
  • możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali)
  • dodatkowe dni wolne w roku
  • biuro zlokalizowane w centrum Poznania

Podobne wpisy