Interaktywnie z okazji 15 edycji studiów podyplomowych w SWPS
W nadchodzącym roku akademickim Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie świętować będzie 15 edycję naboru na studia podyplomowe. Z tej okazji zaprasza na spotkanie poświęcone zagadnieniom zarządzania zasobami ludzkimi, które odbędzie się w sobotę 18 września w siedzibie uczelni (godz. 10.00-15.00, aula 343). Organizatorzy zapewnią transmisję online na stronie internetowej: www.podyplomowe.pl.
– Spotkanie będzie miało charakter kilkuwątkowego wykładu poświęconego problemom dzisiejszego rozwoju organizacji, a przede wszystkim zarządzaniu zasobami ludzkimi – opowiada Kinga Padzik, kierownik studium podyplomowego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. – Zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane psychologią biznesu i zarządzania, a nie miały jeszcze okazji przekonać się o jakości nauczania w Centrum Kształcenia Praktycznego SWPS. W wykładzie i dyskusji będzie można także uczestniczyć online – dodaje.
Spotkanie poprowadzą Magdalena Bargieł, dr Robert Manikowski i dr Kinga Padzik – doświadczeni praktycy rynkowi, wykładowcy studiów podyplomowych Zarządzania Zasobami Ludzkimi w SWPS. Wydarzenie ma charakter otwarty. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia telefoniczne pod numerem telefonu: 22 517 98 34 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-17.00).
Osoby prowadzące:
Kinga Padzik – doktor zarządzania (Uniwersytet Warszawski) oraz magister psychologii (UW). Od 15 lat współwłaściciel firmy ESSEY Doradztwo Personalne i doradca ds. ZZL. Adiunkt w Katedrze Psychologii Ekonomicznej SWPS, kierownik bloku specjalizacyjnego Psychologia Organizacji Pracy w SWPS oraz studium podyplomowego ZZL. Autorka pierwszego na polskim rynku leksykonu z zakresu ZZL oraz licznych publikacji specjalistycznych.
Robert Manikowski – doktor, absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Praktyk, aktualnie partner firmy doradczej Keystone Consulting. Wcześniej Senior Konsultant i Manager w Deloitte&Touche. Dyrektor Personalny Centrali Zbytu Węgla w Katowiach. Senior Consultant oraz Regional Manager w Neumann Management Institute. Dyrektor Personalny INTERCELL, Ostrołęka. Specjalizuje się w projektach związanych z budową i optymalizacją systemów motywacyjnych w tym: wartościowaniem stanowisk pracy, analizą rynku wynagrodzeń, konstruowaniem siatek płac i systemów premiowych, a także działaniem mechanizmów pozapłacowych i zarządzaniem zmianą.
Magdalena Bargieł – menedżer, konsultant i coach z doświadczeniem zawodowym w executive search i doradztwie biznesowym w firmach branż FMCG, IT, farmacja. Ostatnie 10 lat w firmach farmaceutycznych jako Członek Zarządu ds. Personalnych odpowiadający za: strategię firmy, wdrażanie restrukturyzacji oraz programy rozwoju talentów i przywództwa, fuzje zespołów, kultur organizacyjnych i systemów zarządczych, budowanie funkcji HR. Specjalizuje się w: przywództwie indywidualnym i zespołowym kadry zarządczej, implementacji i doskonaleniu strategii, efektywności organizacji, kultury organizacyjnej i kompetencji. Posiada tytuł MBA, z wykształcenia psycholog biznesu, absolwentka Uniwersytetów Śląskiego i Wrocławskiego oraz certyfikowany coach.