strateg ug

Start-up – blaski i cienie rozkręcania własnej działalności na UG

Kto jest odbiorcą szkolenia? Przede wszystkim studenci, ale również młodzi absolwenci wszystkich kierunków studiów, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat rozkręcania własnego biznesu. Dzięki spotkaniu z osobami, które już prowadzą własne firmy, uczestnicy dowiedzą się, m.in. jak zbudować świetny zespół i być jego liderem, jak pozyskać fundusze na rozpoczęcie własnej działalności, jak wypromować swoją usługę lub produkt oraz jak zaistnieć i utrzymać się na rynku.
strateg startup2Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje udział najlepszych specjalistów, którzy zaprezentują tematykę start-up’u na przykładzie własnych doświadczeń z zakładania i rozkręcania własnej działalności. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy. Nie płacąc nic, otrzymasz ogromną dawkę wiedzy i miło spędzisz czas z takimi osobami jak: Maciej Stępa, Anna-Maria Wiśniewska, Antoni Łącki, Bolesław Kruszewski, Wiktor Jodłowski i Adam Przykucki.
strateg startupWstęp na szkolenie „Start-up. Blaski i cienie” jest całkowicie BEZPŁATNY, obowiązuje ograniczona liczba miejsc – 150! Zapisy na rozpoczęły się 16 maja. Organizatorem szkolenia jest Koło Naukowe Strateg.

Bądź na bieżąco!

Tutaj znajdziesz więcej informacji o wydarzeniu.

Podobne wpisy