logo2011_pm

Konferencja PM: zarządzanie projektami w praktyce

 
W świecie biznesu zagadnienie Project Management jest niezwykle popularne. W obecnych czasach dobre zarządzanie projektami zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu i prowadzi do lepszych wyników. Celem konferencji „Zarządzanie projektami w praktyce” jest szerzenie unikatowej wiedzy o PM wśród studentów i absolwentów za pomocą dwudniowej konferencji, w ramach której uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w serii wykładów i warsztatów praktycznych. 

W zeszłorocznej edycji konferencji udział wzięło ponad 150 uczestników, którzy mieli możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez ludzi ze świata biznesu i nauki oraz wzięcia udziału w warsztatach przygotowanych przez profesjonalnych trenerów. Osoby występujące na konferencji to praktycy, którzy od lat odnoszą sukcesy w biznesie.
 
Tegoroczna edycja porusza takie zagadnienia jak: gaszenie pożarów w projektach, kompetencje miękkie, aspekty behawioralne w zarządzaniu projektami czy zarządzanie zasobami ludzkimi. Swój udział potwierdzili przedstawiciele m.in. Grupy Lotos, Blue Media, EKOLAN oraz Union Investment.
 
Uczestnicy wykładów mogą również liczyć na atrakcyjne nagrody w konkursie kończącym konferencję. Wśród uważnych zostaną rozlosowane wejściówki na gokarty, książki, zestawy upominkowe oraz nagroda główna – IPad. 

Konferencję przygotowuje co roku grupa ambitnych i odważnych studentów Uniwersytetu Gdańskiego działających w Kole Naukowym Strateg. Celem organizatorów jest umożliwienie młodym ludziom dotarcia do wiedzy, która da im większe możliwości na rynku pracy. Ponadto osoby zaangażowane w konferencję podczas jej przygotowania uzyskują cenne doświadczenie w organizacji tego typu przedsięwzięć.
 
Patronat honorowy nad konferencją objął Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydenci Miast: Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.konferencjapm.pl oraz na profilu http://www.facebook.com/konferencjapm

plakat_pm

 

Podobne wpisy