Developing programmer Development Website design and coding technologies working
|

Elektroniczne przetwarzanie informacji

Studia na kierunku Elektroniczne przetwarzanie informacji dają możliwość teoretycznego i praktycznego poznania podstaw informatyki oraz ludzkich mechanizmów komunikacji językowej, wizualnej i dźwiękowej. Są to studia interdyscyplinarne, łączące elementy humanistyczne z informatycznymi. Na studiach nauczyć się wszystkiego, co związane z tworzeniem i administrowaniem serwisem www, szczególnie tych wykorzystywanych do edukacji czy w szkolnictwie. Dlaczego warto i gdzie znajdziesz pracę? Jakie treści obejmuje program studiów? Zapraszamy do dalszej lektury!

W trakcie studiów:

Podczas studiów student uczy się projektowania i implementacji interfejsu użytkownika dla różnego typu oprogramowania, projektowania, tworzenia,  i administrowania serwisu www, projektowania i implementacji oprogramowania zdalnego nauczania.

Gdzie studiować kierunek elektroniczne przetwarzanie informacji?

Aby zobaczyć wszystkie uczelnie, które prowadzą kierunek elektroniczne przetwarzanie informacji, sprawdź kategorie Big Data i analiza danych oraz Zarządzanie informacją i infobrokering.

Po studiach: 

Po ukończeniu kierunku Elektroniczne przetwarzanie informacji absolwent może znaleźć zatrudnienie  w szkolnictwie, w firmach tworzących serwisy internetowe, jako programista, admistrator i projektant stron www.

Podobne wpisy