phoca_thumb_s_logo_wsfiz_150dpi

Andrzej Olechowski w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie!

Andrzej Olechowski wygłosił ciekawą prelekcję na temat funkcjonowania wartości w polityce oraz biznesie. W przedsiębiorstwie, kluczowym warunkiem budowania wartości zdaniem dr Olechowskiego jest zaufanie egzystujące w relacjach międzyludzkich na wielu płaszczyznach.
Z kolei działania podjęte w sferze polityki powinny się cechować odpowiedzialnością, zarówno ze strony przedstawicieli władzy jak i ze strony wyborców.
W trakcie wykładu do wiadomości publicznej podano informację o rezygnacji premiera Donalda Tuska z ubiegania się o fotel prezydencki, co wywołało spore wrzenie w środowisku politycznym. W centrum zainteresowania znalazł się również Olechowski, który tuż po zakończonej debacie udzielił szeregu wywiadów.
Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem publiczności. Oprócz studentów WSFiZ na sali pojawili się także, uczniowie z zaprzyjaźnionego z uczelnią XXX LO im. J. Śniadeckiego w Warszawie. 
Spotkanie odbyło się w ramach cyklu „Wykłady Czwartkowe. Spotkania z wybitnymi ludźmi polityki i biznesu”, a jego moderatorem był prof. Marka Kosewskiego. Organizatorzy mają nadzieję, że stanie się doskonałym polem do debaty nad rolą i miejscem wartości w życiu człowieka. Kolejne spotkanie odbędzie się już w lutym bieżącego roku.

Podobne wpisy